Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrītu, vairs šo nerādīt

Vairāk par izmantotajām sīkdatnēm un citu personas datu apstrādi uzzini Privātuma politikā (atjaunota 07.10.2020).

LDC
^ Uz augšu
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
e-pasts:
Par autorizēto sadaļu
Uzdot jautājumu
Pēdējās izmaiņas: 17.07.2018. 13:11
Nosūtīt draugam
Drukāt

Sadaļa "Uzdot jautājumu" ir izveidota, lai palīdzētu Jums rast atbildes uz Lauksaimniecības datu centra (LDC) kompetencē esošiem jautājumiem, piemēram, informāciju par lauksaimniecības dzīvniekiem, par ganāmpulku vai novietņu reģistrēšanas noteikumiem, LDC pakalpojumu cenrādi, konsultāciju laikiem, par LDC darbību reglamentējošiem normatīviem aktiem u.c.

Mūsu mērķis ir nodrošināt Jūs ar savlaicīgu un precīzu informāciju, sniegt konsultācijas atbilstoši mūsu iespējām vai rast risinājumus Jūsu izvirzītajām problēmām.

Informējam Jūs, ka mums nav pilnvaru izvērtēt jautājumus, kas skar personas vai citu uzņēmumu īpašos apstākļus. Daudzkārtīga viena un tā paša vai līdzīga jautājuma uzdošana tiks uzskatīta kā viens atkārtots jautājums.

Informējam, ka visām atbildēm ir tikai informatīvs raksturs un tās nav uzskatāmas par juridiski saistošām.

Lai saņemtu atbildi uz jautājumu, lūdzu, aizpildiet ar * atzīmētos obligātos laukus.

Vārds, uzvārds:
Ganāmpulks:
E-pasts:*
Tālrunis:*
Jautājums:*
Lūdzu, ievadiet norādīto kodu:
Kods nepieciešams, lai aizsargātos no surogātpasta vēstulēm.

Lai saņemtu atbildi uz jūsu jautājumu(-iem), lūdzu, uzrakstiet savu vārdu, e-pasta adresi. Lai nodrošinātu Jūs ar precīzu informāciju, lūdzam pieprasījumā ietvert pēc iespējas detalizētāku aprakstu, precizējot, kāda tieši informācija Jums nepieciešama.Apmeklētāju skaits šodien : 1028   |   Pēdējās izmaiņas 21.06.2021. 10:49
informatīvais tālrunis
67027240